Otwarcie agend czytelnianych, Informatorium oraz Punktu Informacyjnego Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że z dniem 11 maja b.r. (wtorek) planowane jest otwarcie agend czytelnianych BU (Czytelnia Główna wraz z Kabinami Pracy Indywidualnej, Czytelnia Śląska, Czytelnia Czasopism Bieżących i Archiwalnych, Czytelnia Zbiorów Specjalnych), Informatorium oraz Punktu Informacyjnego. Od 21 kwietnia funkcjonuje Wypożyczalnia Miejscowa oraz Wolny Dostęp. Agendy będą czynne zgodnie z następującym harmonogramem:

• Poniedziałek, czwartek - w godzinach 12:00 – 19:00
  • Wtorek, środa, piątek - w godzinach 8:00 – 15:00
  • Sobota – nieczynne.

Uwaga: Czytelnia Zbiorów Specjalnych czynna będzie według następującego harmonogramu:

• Poniedziałek, czwartek – w godzinach 12:00 – 18:00
  • Wtorek, środa, piątek w godzinach 8:00 – 15:00

Informujemy również, że naliczanie kar regulaminowych za nieterminowe zwroty materiałów bibliotecznych jest wstrzymane od 1 do 30 kwietnia b.r. Ponowne włączenie naliczania kar nastąpiło z dniem 1 maja b.r.

Wszystkich użytkowników przybywających na terenie budynku Biblioteki prosimy o zastosowanie się do Zasad korzystania z agend Biblioteki Uniwersyteckiej oraz przestrzegania wymogów reżimu sanitarnego.

[2021-05-08]