Dostęp do IBUK LIBRA

Wejście do bazy

Uniwersytet Wrocławski od 7 kwietnia 2020 r. podtrzymał roczny dostęp do wybranych publikacji (2098) w czytelni internetowej IBUK LIBRA. Dostęp możliwy jest z sieci uczelni, przez serwer PROXY albo za pośrednictwem kodu PIN, który można otrzymać po wysłaniu e-miala na adres oin[kropka]bu[w]uwr[kropka]edu[kropka]pl, w którym należy podać imię i nazwisko oraz numer legitymacji studenckiej.
Ważność wszystkich kodów PIN aktywnych do marca 2020 r. została przedłużona o kolejny rok.
Aby korzystać z serwisu koniecznością jest założenie jednorazowego osobistego konta myIbuk, umożliwiającego danemu użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem. Po założeniu konta Użytkownik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. Aby poprawnie przeprowadzić rejestracje kliknij POMOC i zobacz Jak korzystać z IBUK LIBRA (dwa krótkie filmy) - lewy dolny róg na stronie https://libra.ibuk.pl/
UWAGA:
- bardzo ważne! - w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).
https://libra.ibuk.pl/
Uwagi techniczne:
wymagana przeglądarka: Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Pomoc w formie przejrzystego i szczegółowego przewodnika, który wyjaśnia krok po kroku, jak poruszać się po platformie IBUK Libra i korzystać z dostępnych narzędzi. Pomoc zawiera interaktywne elementy (spis treści, linki), które ułatwiają przechodzenie pomiędzy rozdziałami/tematami.
Przewodnik
Pomoc

Filmiki instruktażowe:

[2020-04-7]

kategorie treści: