Przejdź do treści

Dostęp do IBUK LIBRA

Uprzejmie informujemy PT Czytelników, że Uniwersytet Wrocławski od 18 marca 2014 r. podtrzymał roczny dostęp do wybranych publikacji (801 tytułów) w czytelni internetowej IBUK LIBRA. Dostęp możliwy jest z sieci uczelni oraz przez serwer PROXY.
Aby korzystać z serwisu koniecznością jest założenie jednorazowego osobistego konta myIbuk, umożliwiającego danemu użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem. Po założeniu konta czytelnik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. Aby poprawnie przeprowadzić rejestracje kliknij POMOC i zobacz Jak korzystać z IBUK LIBRA (dwa krótkie filmy) - lewy dolny róg na stronie www.libra.ibuk.pl
UWAGA:
- bardzo ważne! - w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).
http://libra.ibuk.pl/
Uwagi techniczne:
wymagana przeglądarka: Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Pomoc w formie przejrzystego i szczegółowego przewodnika, który wyjaśnia krok po kroku, jak poruszać się po platformie IBUK Libra i korzystać z dostępnych narzędzi. Pomoc zawiera interaktywne elementy (spis treści, linki), które ułatwiają przechodzenie pomiędzy rozdziałami/tematami.
Przewodnik
[2014-04-16]