Aktualności

Uruchomienie wrzutni bibliotecznej BUWr

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że od 1 czerwca 2022 roku uruchomiony będzie dostęp do wrzutni bibliotecznej BUWr. Wrzutnia mieści się wewnątrz budynku Biblioteki – wejście służbowe dla pracowników BUWr i dostępna jest całodobowo, każdego dnia tygodnia. Prosimy o zapoznanie się z zasadami dostępu do pomieszczenia wrzutni oraz z zasadami korzystania z niej: Zasady korzystania z wrzutni bibliotecznej BUWr.

kategorie treści

Zasady korzystania z agend Biblioteki Uniwersyteckiej

miniatura
Zasady korzystania z agend Biblioteki Uniwersyteckiej

W związku z ZARZĄDZENIEM Nr 70/2022 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 1 kwietnia 2022 r. w sprawie zasad funkcjonowania Uniwersytetu Wrocławskiego w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19 wprowadza się nowe zasady korzystania za agend Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu.

I. Uwagi ogólne

1. Użytkownikom Biblioteki zaleca się zamawianie materiałów bibliotecznych zdalnie.

kategorie treści

UWAGA - Ograniczenie godzin otwarcia od 22 marca do odwołania

miniatura

Ograniczenie godzin otwarcia Biblioteki Uniwersyteckiej od 22 marca do odwołania.

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że w związku ze wzrostem zagrożenia epidemiologicznego w kraju (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 marca b.r.) oraz w oparciu o rekomendacje Biblioteki Narodowej, agendy czytelniane oraz Informatorium BUWr od dnia 22 marca br. będą nieczynne do odwołania.

Wypożyczalnia Miejscowa oraz Wolny Dostęp będą otwarte dla Użytkowników według następującego harmonogramu:

kategorie treści

Dostęp do IBUK LIBRA

Uprzejmie informujemy PT Użytkowników, że Uniwersytet Wrocławski od 27 marca 2017 r. podtrzymał roczny dostęp do wybranych publikacji (1311 tytułów) w czytelni internetowej IBUK LIBRA. Dostęp możliwy jest z sieci uczelni, przez serwer PROXY albo za pośrednictwem kodu PIN, który można otrzymać w Informacji Katalogowej (ul. K. Szajnochy 7/9, pok. 10, parter).
Ważność wszystkich kodów PIN aktywnych do marca 2017 r. została przedłużona o kolejny rok.

kategorie treści