Informacje dotyczące karty bibliotecznej

INFORMACJA DOTYCZĄCA KARTY BIBLIOTECZNEJ

Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu przy ul. K. Szajnochy 7/9 informuje, że osoby bez ważnej karty bibliotecznej nie mogą zamawiać książek do Wypożyczalni Miejscowej BUWr.

Karta biblioteczna Wypożyczalni Miejscowej Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu uprawniająca do wypożyczania książek jest ważna na okres bieżącego roku akademickiego. Traci ona ważność z dniem 1 października danego roku.

Karta biblioteczna na rok akademicki 2007/2008 jest prolongowana w Wypożyczalni Miejscowej Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu, ul. K. Szajnochy 7/9 (I piętro, pokój nr 14) – po dokonaniu rozliczenia wypożyczeń z ubiegłego roku akademickiego oraz okazaniu następujących dokumentów:

1. indeksu z wpisem na rok akademicki 2007/2008 lub ważnej legitymacji studenckiej, doktoranckiej (pieczęć i wpis – marzec 2008 r.) – dla studentów i doktorantów;
2. dowodu osobistego – dla pozostałych czytelników.

[2007-09-25]