Funkcjonowanie BUWr w miesiącach letnich

Informujemy Państwa, że w związku z realizacją I etapu przeprowadzki Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu do nowego budynku przy ul. Joliot – Curie 12 w miesiącach letnich br. zmianie ulegnie czas i okres funkcjonowania agend Biblioteki, zajmujących się obsługą Użytkowników, a także zdalny dostęp do katalogu OPAC oraz informacji i usług online dostępnych poprzez witrynę BUWr.

Od 15 lipca do 31 sierpnia 2013 roku Biblioteka Uniwersytecka (agendy przy ul. K. Szajnochy) będzie nieczynna z powodu przeprowadzki serwerowni komputerowej do nowego gmachu Biblioteki. Zawiadamiamy, że w wyżej podanym terminie nie będzie możliwe rozliczanie Użytkowników ze zobowiązań wobec Biblioteki i podbijanie kart obiegowych. Dotyczy to studentów i pracowników wszystkich uczelni wrocławskich.

W ww. okresie nie będzie także działała witryna internetowa Biblioteki oraz niemożliwy stanie się dostęp do serwisów informacyjnych i usługowych, które są tą drogą udostępniane.

Natomiast agendy Biblioteki Uniwersyteckiej mieszczące się w budynku Biblioteki Na Piasku w terminie od 15 do 31 lipca br. będą prowadziły obsługę Użytkowników w tradycyjny sposób, tj. bez możliwości wsparcia jej wykorzystaniem technologii teleinformatycznych. W okresie od 15 lipca do 31 lipca Czytelnia Zbiorów Specjalnych otwarta będzie: pn-śr oraz pt od godz. 8:00 do 15:00; we czwartki od godz. 12:00 - 19:00, oddziały zbiorów specjalnych pracować będą od pn - pt w godzinach 8:00 - 15:00, natomiast Pracownia Reprografii i Digitalizacji pn-pt, w godz. 8:00 - 14:00. W okresie 1 - 31 sierpnia Biblioteka Na Piasku będzie nieczynna.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.
[2013-05-21]