Informacje o szkoleniach dla studentów pierwszego roku

Biblioteka Uniwersytecka (ul. Karola Szajnochy 7/9) informuje o szkoleniach w zakresie korzystania z katalogu komputerowego BUWr. Szkolenia dla studentów pierwszego roku, uzupełniające zajęcia z przysposobienia bibliotecznego, prowadzone będą w każdy poniedziałek i czwartek października w godzinach od 8:00 do 9:00 (pokój nr 10, katalog komputerowy). Oferowany kurs jest dostępy dla wszystkich zainteresowanych i stawowi uzupełnienie podstawowego, obowiązkowego szkolenia bibliotecznego prowadzonego przez biblioteki specjalistyczne UWr. Indywidualne porady i konsultacje udzielane są Czytelnikom bezpośrednio, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Istnieje także możliwość przeprowadzenia dla grup zorganizowanych lekcji bibliotecznej z zakresu korzystania z baz danych i czasopism elektronicznych. Lekcje tego typu są prowadzone przez cały rok po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Oddziałem Informacji Naukowej BUWr. (tel.: 0-71 346 31 31 lub e-mail: ).
[2010-09-27]