Funkcjonowanie Biblioteki Uniwersyteckiej w terminie od 1 lipca do 30 września 2018 r.

Polski

Uprzejmie informujemy PT. Użytkowników, że Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu w terminach od 1.07 do 31.07.2018 r. oraz od 1.09 do 30.09.2018 r. będzie czynna od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

Agendy Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Karola Szajnochy 7/9:

CZYTELNIA GŁÓWNA
poniedziałek, czwartek: godz. 12:00 - 19:00
wtorek, środa, piątek: godz. 8:00 - 15:00

Próbny dostęp do multiwyszukiwarki EDS wydawnictwa EBSCO

Polski

Uprzejmie informujemy PT Użytkowników, że Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu uzyskała 3-miesięczny próbny dostęp do multiwyszukiwarki EDS wydawnictwa EBSCO.

Wyszukiwarka EBSCO Discovery Service (EDS) na potrzeby dostępu próbnego zapewnia jednoczesne przeszukiwanie wielu e-zasobów informacyjnych, m.in. baz danych, platform czasopism i książek elektronicznych. Źródła informacyjne oferowane przez Bibliotekę przeszukiwane są w szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego okienka wyszukiwawczego.

Zmiany w udostępnianiu zbiorów Kolekcji Śląsko-Łużyckiej

Polski

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że w związku z montażem regałów w pomieszczeniach magazynowych budynku Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu przy ul. F. Joliot-Curie 12, od 9 maja 2018 roku zamówienia użytkowników z zakresu Kolekcji Śląsko-Łużyckiej (GSL) składane do Czytelni Śląskiej (CSL) realizowane będą w następujących godzinach:

Poniedziałek - piątek:
zamówienia złożone do godz. 7:30 będą zrealizowane ok. godz. 8:00,