Dostęp do bazy Academica

miniatura:

Zapraszamy  Użytkowników do korzystania w Bibliotece Uniwersyteckiej we Wrocławiu z  nowej usługi  dostępu do  Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych (CWPN) - Academica, utworzonej przez Bibliotekę Narodową.

Academica udostępnia zasoby cyfrowe Biblioteki Narodowej, w tym współczesne książki i czasopisma naukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Polski

Funkcjonowanie Biblioteki Uniwersyteckiej w terminie od 1 lipca do 30 września 2018 r.

Polski

Uprzejmie informujemy PT. Użytkowników, że Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu w terminach od 1.07 do 31.07.2018 r. oraz od 1.09 do 30.09.2018 r. będzie czynna od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

Agendy Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Karola Szajnochy 7/9:

CZYTELNIA GŁÓWNA
poniedziałek, czwartek: godz. 12:00 - 19:00
wtorek, środa, piątek: godz. 8:00 - 15:00

Zmiany w udostępnianiu zbiorów Kolekcji Śląsko-Łużyckiej

Polski

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że w związku z montażem regałów w pomieszczeniach magazynowych budynku Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu przy ul. F. Joliot-Curie 12, od 9 maja 2018 roku zamówienia użytkowników z zakresu Kolekcji Śląsko-Łużyckiej (GSL) składane do Czytelni Śląskiej (CSL) realizowane będą w następujących godzinach:

Poniedziałek - piątek:
zamówienia złożone do godz. 7:30 będą zrealizowane ok. godz. 8:00,