Zapisy do BUWr

Zapisy do BUWr.

Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu informuje, że zapisy do BU odbywają się wyłącznie poprzez system formularzy elektronicznych w trybie online.
Po wypełnieniu i przesłaniu odpowiedniego formularza zapisu pozostałe formalności związane z aktywacją konta bibliotecznego (bezpłatna) lub otrzymaniem karty bibliotecznej (koszt: 20 zł) odbywają się w Wypożyczalni Miejscowej Biblioteki Uniwersyteckiej ul. K. Szajnochy 7/9 (I piętro, p. 14) w następujących godzinach:
poniedziałek - piątek: 9.00-19.00
sobota: 9.00-14.00.

Od 27 września 2008 r. studenci posiadający elektroniczne legitymacje studenckie wydawane od roku akademickiego 2008/2009 wypełniają i przesyłają elektroniczny formularz zapisu przeznaczony tylko dla studentów, którzy posiadają w/w legitymacje.

Pracownicy, studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych Wydziału Chemii UWr., Wydziału Nauk Społecznych UWr., Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr., Instytutu Pedagogiki UWr., Instytutu Psychologii UWr. mogą dokonać prolongaty kart bibliotecznych w macierzystej bibliotece wydziałowej/instytutowej.

UWAGA!
Od dnia 19 stycznia 2009 r., na podstawie Zarządzenia Nr 1/2009 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, Biblioteka Uniwersytecka rozpoczęła także zapisy studentów wszystkich rodzajów studiów wrocławskich szkół wyższych wymienionych w załączniku Nr 2 do Regulaminu Udostępniania Zbiorów BUWr.
Zapisy prowadzone są również na podstawie elektronicznej legitymacji studenckiej wydawanej od roku akademickiego 2008/2009.

Formularze zapisu
[2009-01-22]