Utrudnienia w udostępnianiu zbiorów – zmiany

1. Z dniem 30.09. br. (sobota) - Biblioteka Uniwersytecka udostępnia użytkownikom katalog elektroniczny (OPAC) w oprogramowaniu Chamo – tylko do przeglądania tj. zapoznania się z nową strukturą bazy katalogowej (fasety) oraz podstawowymi funkcjonalnościami (wyszukiwanie, dostępność egzemplarzy).

2. Z dniem 02.10 br. (poniedziałek) w Bibliotece Uniwersyteckiej oraz w bibliotekach specjalistycznych posiadających „moduł wypożyczeń” – zostaje uruchomiona możliwość: zwrotu wypożyczonych książek, rozliczania kont czytelniczych oraz podbijania obiegówek.

3. Uruchomienie: zapisów do Biblioteki, wypożyczeń zbiorów oraz zamawiania zbiorów do czytelń przez system Chamo planowana jest na 4.10 br. (środa).

4. Pozostałe funkcjonalności systemu Chamo będą sukcesywnie rozpoznawane i wdrażane.

Za powstałe utrudnienia - serdecznie przepraszamy.
[2017-09-29]