Dostęp spoza sieci UWr do licencjonowanych elektronicznych zasobów informacyjnych

Biblioteka Uniwersytecka uruchamia nowy typ usługi, która pracownikom i doktorantom UWr. gwarantuje dostęp online spoza sieci uczelnianej do wszystkich licencjonowanych elektronicznych zasobów informacyjnych uczelni.

Dzięki wykorzystaniu „serwera proxy” użytkownicy z UWr. mogą korzystać z bazy danych czasopism elektronicznych w wersji pełnotekstowej oraz innych zasobów i serwisów informacyjnych udostępnianych tylko w obrębie uczelni.

Aby skorzystać z prezentowanej oferty należy zapoznać się z regulaminem i dokonać rejestracji w celu otrzymania hasła dostępu.
[2006-12-04]