Wypożyczenia międzybiblioteczne

Z tej strony można wysłać rewers do Wypożyczalni Międzybibliotecznej Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu.

Formularz nr 1 przeznaczony jest dla bibliotek krajowych i służy do wypożyczeń międzybibliotecznych ze zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu. Wypełniony formularz, zostanie przyjęty i zrealizowany przez Wypożyczalnię Międzybiblioteczną BUWr. Kopia rewersu zostanie wysłana do osoby zamawiającej.

Formularz nr 2 przeznaczony jest dla pracowników i studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadających ważną kartę biblioteczną i służy do zamawiania materiałów bibliotecznych za pośrednictwem Wypożyczalni Międzybibliotecznej BUWr. z innych bibliotek krajowych i zagranicznych. Wypełniony i wysłany formularz zostanie przyjęty i zrealizowany przez Wypożyczalnię Międzybiblioteczną BUWr. Kopia rewersu zostanie wysłana do osoby zamawiającej.