Program edukacyjny - Wiedza on-line

Uniwersytet Wrocławski i Związek Banków Polskich.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że uczelnia bierze udział w ogólnopolskim programie "Bankowość - Finanse - Samorząd - Wiedza on-line", organizowanym przez Związek Banków Polskich i Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Program zapewnia studentom oraz nauczycielom akademickim bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji czasopism o tematyce: bankowość, finanse, administracja samorządowa (wydania bieżące oraz wieloletnie archiwum):

• "Miesięcznik Finansowy BANK",
  • "Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
  • "Europejski Doradca Samorządowy",
  • "Finansowanie Nieruchomości",
  • "Kurier Finansowy".

Program jest niepowtarzalną okazję połączenia edukacji z praktyką i dotarcia do wiedzy wybitnych specjalistów, analityków, przedstawicieli biznesu, nauki i polityki gospodarczej. W pismach znajdują się informacje z pierwszej ręki, obszerne komentarze dotyczące bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, wywiady poświęcone kluczowym, współczesnym problemom i wiele innych specjalistycznych materiałów. Pracę z tekstem ułatwia możliwość archiwizowania, wyszukiwania, zaznaczania, robienia notatek oraz drukowania wybranych fragmentów.

Aby móc wygodnie korzystać z tej bogatej, specjalistycznej wiedzy wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie www.alebank.pl. Otrzymają Państwo m.in. dostęp do:

• Bieżących wydań pism (wysyłane na bieżąco, na adres e-mail)
  • Archiwum (dostępne on-line poprzez stronę www.alebank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.

Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Związku Banków Polskich