Uwaga Użytkownicy, zmiana zasad funkcjonowania agend Biblioteki Uniwersyteckiej od 19 października!

Zawiadamiamy Użytkowników, że w związku z Komunikatem Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego w sprawie organizacji dydaktyki i innych aktywności Uniwersytetu Wrocławskiego w okresie zwiększonej liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2, od 19 października 2020 r. wszystkie agendy czytelniane oraz Informatorium BU nie będą obsługiwały stacjonarnie swoich Użytkowników i zostaną zamknięte do 15 listopada 2020 r. Użytkownicy mogą nadal korzystać z usług Wypożyczalni Miejscowej BU na dotychczasowych zasadach, przestrzegając reżimu sanitarnego obowiązującego w budynku Biblioteki.
Pracownicy Biblioteki będą wykonywali skany materiałów bibliotecznych (w miarę swoich możliwości i zgodnie z poszanowaniem prawa autorskiego). Wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania dotyczące skanowania materiałów udzielają pracownicy Oddziału Informacji Naukowej (e-mail: , tel. 71 37 57 596).
Zasady dotyczące skanowania materiałów bibliotecznych są wyszczególnione na stronie internetowej Aktualności. Prosimy o zapoznanie się z nimi.
Przypominamy, że w pierwszej kolejności z usługi tej będą mogli skorzystać studenci i pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego, a pozostali użytkownicy w miarę możliwości Biblioteki.
[2020-10-19]