Otwarcie Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu (Wypożyczalnia Miejscowa, Wolny Dostęp)

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że z dniem 21 kwietnia b.r. (środa) planowane jest otwarcie Wypożyczalni Miejscowej oraz Wolnego Dostępu w Bibliotece Uniwersyteckiej. Obie agendy będą czynne zgodnie z następującym harmonogramem:

• Poniedziałek, czwartek - w godzinach 12:00-19:00
  • Wtorek, środa, piątek - w godzinach 8:00 – 15:00
  • Sobota – nieczynne.

Informujemy również, że naliczanie kar regulaminowych za nieterminowe zwroty materiałów bibliotecznych jest wstrzymane od 1 do 30 kwietnia b.r. Ponownie włączenie naliczania kar nastąpi z dniem 1 maja b.r.

Czytelnie, Informatorium oraz Punkt Informacyjny pozostają zamknięte do odwołania.

Wszystkich użytkowników przybywających na terenie budynku Biblioteki prosimy o zastosowanie się do Zasad korzystania z agend Biblioteki Uniwersyteckiej oraz przestrzegania wymogów reżimu sanitarnego.