Dostęp testowy do narzędzia SciFlow

Miło nam poinformować, że Uniwersytet Wrocławski uzyskał  dostęp testowy do narzędzia  SciFlow. Dostęp będzie trwać do 8 grudnia 2022 r.

Poniżej spersonalizowany link do SciFlow dla Uniwersytetu Wrocławskiego  - https://www.sciflow.net/uwr.

Aby uzyskać dostęp do zasobów platformy Użytkownicy powinni otworzyć powyższy link  i utworzyć konto przy użyciu adresu e-mail w domenie Uczelni. Materiały szkoleniowe zostały udostępnione na kanale w serwisie YouTube.

Zapraszamy do zapoznania i korzystania z narzędzia.

Narzędzie SciFlow służy do edycji i automatycznego formatowania tekstu pisanego w dowolnym języku. Upraszcza przepływ pracy związanej z pisaniem prac naukowych i publikowaniem artykułów. Narzędzie ma na celu skrócenie czasu komunikacji i wyeliminowanie frustracji związanych z ponownym formatowaniem wielu wersji rękopisów i plików tekstowych. SciFlow oferuje 300 szablonów czasopism, szybkie formatowanie pracy dyplomowej lub innego tekstu naukowego oraz możliwość dodania własnego szablonu obowiązującego na uczelni. Platforma m.in. obsługuje ponad 8000 stylów cytowania oraz umożliwia współpracę autorów nad jednym tekstem.