Próbny dostęp do PIVOT

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Uniwersytet Wrocławski otrzymał miesięczny próbny dostęp do platformy PIVOT oferowanej przez firmę Proquest.

Platforma PIVOT ma za zadanie wspomagać naukowców i doktorantów w prowadzeniu szeroko pojętych badań naukowych. Umożliwia wyszukiwanie profili potencjalnych współpracowników o określanych specjalizacjach.

PIVOT pozwala na wyszukanie informacji o bieżących projektach z różnych dziedzin, grantach, źródłach dofinansowania. Daje również możliwość zaprezentowania swojego dorobku naukowego i własnych projektów w celu znalezienia kooperantów zainteresowanych współpracą. PIVOT umożliwia tworzenie grup docelowych współpracujących w ramach wspólnie finansowanego projektu.

Dostęp będzie otwarty do 16 czerwca.

Krótka instrukcja
Dostęp do platformy w sieci Uniwersytetu możliwy jest poprzez stronę https://pivot.cos.com/, gdzie zainteresowani użytkownicy mogą skorzystać z opcji “Log In” w górnym prawym rogu ekranu. Wybierając opcję “Signup” mogą utworzyć sobie własne konto. Po stworzeniu konta otrzymają zwrotny email z linkiem do potwierdzenia ich rejestracji w Pivocie. Klikając na podany link, otrzymają dostęp do PIVOTa.
Zachęcamy do aktywnego korzystania z platformy PIVOT.
[2015-05-20]