Czerwiec

1. History of Venice. vol. 2 : Books V-VIII / Pietro Bembo ; ed. and translated by Robert W. Ulery, Jr. - Cambridge, Mass ; London : Harvard Univ. Press, 2008. - (The I Tatti Renaissance Library ; 32)

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

2. Comunicare bene : per un'etica dell'attenzione / Giuliana Di Biase. - Milano : Vita e Pensiero, 2008. - (Filosofia morale ; 31)

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

3. Festetics-Kódex : Nagyvázsony, Pálos Kolostor, 1493 [dokument elektroniczny] / Kinizsi Pálné, Magyar Benigna imádságoskönyve. - National Széchényi Library, 2007. - (Digitális Kincstár Treasury). - 1 dysk optyczny (CD-ROM)

Lokalizacja: Oddział Rękopisów

4. Estravaganti, disperse, apocrifi petrarcheschi : Gargnano del Garda (25-27 settembre 2006) / a cura di Claudia Berra e Paola Vecchi Galli. - Milano : Cisalpino, 2007. - (Quaderni di Acme / Universita degli studi di Milano, Facolta di lettere e filosofia ; 96)

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

5. Katalog der Leichenpredigten und sonstiger Trauerschriften im Thüringischen Staatsarchiv Rudolstadt / bearb. von Rudolf Lenz [et al.]. - Stuttgart : Franz Steiner Verlag, 2008. - (Marburger Personalschriften-Forschungen. Geschichte ; Bd. 45)

Lokalizacja: Oddział Starodruków

6. Les mosaiques romaines en Suisse. vol. 1 : Synthese / Sophie Delbarre-Bärtschi. - Lausanne : Université de Lausanne, 2007

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

7. Les mosaiques romaines en Suisse. vol. 2 : Inventaire / Sophie Delbarre-Bärtschi. - Lausanne : Université de Lausanne, 2007

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

8. Polâki na pvdn Ukrani ta v Krimu = Polacy na południowej Ukrainie i Krymie / pid red.: Tomaša Cisel'skogo, Edvarda Čapevs'kogo, V'âčeslava Kušnira ; Odes'kij Nacional'nij Unversitet imeni I. I. Mečnikova, storičnij Fakul'tet ; Polskie Towarzystwo Historyczne - Oddział w Olsztynie, Wydział Historyczno-Pedagogiczny Uniwersytetu Opolskiego, Dolnośląska Szkoła Wyższa Edukacji Towarzystwa Wiedzy Powszechnej we Wrocławiu. - Odessa : Odes'kij Nacional'nij Universitet imeni I. I. Mečnikova ; Wrocław : Polskie Towarzystwo Historyczne : Wydział Historyczno-Pedagogiczny Uniwersytetu Opolskiego : Dolnośląska Szkoła Wyższa Edukacji Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, 2007

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

9. Žygis i Vilniu / Jonas Vaičenonis. - Vilnius : Šviesa Kaunas, 2007 . - (Mažieji pasakojumai apie Lietuvą)

Lokalizacja: Historia

10. Clinamen : eine Studie zum dynamischen Atomismus der Antike / Ernst A. Schmidt ; mit einen Beitr. von Hans G. Dosch. - Heidelberg : Universitätsverlag Winter, 2007. - (Schriften der Philosophisch-historischen Klasse der Heidelberger Akademie der Wissenschaften ; Bd. 42)

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

11. Transnacionalizaciâ promyšlennogo i bankovskogo kapitala / A. V. Danil΄čenko, D. S. Kalinin, O. G Kovševič. - Minsk : Bgu, 2007

Lokalizacja: Biblioteka Uniwersytecka

12. Russkij mir : bol΄šaâ illustrovannaâ enciklopediâ. Tom 1 : A - AKROTERIJ / [redkol. V. P. Butromeev et al.]. - Moskva : Bol΄šaâ illustrirovannaâ enciklopediâ russkij mir, 2006 Biblioteka Uniwersytecka