Zapisy do Biblioteki Uniwersyteckiej

Zapisy do Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu ul. K. Szajnochy 7/9

poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

sobota: 9.00 –14.00

Informacje dotyczące zapisów do BUWr.

Osoby bez ważnej karty bibliotecznej nie mogą składać zamówień do Wypożyczalni Miejscowej BUWr.

Karta biblioteczna uprawniająca do wypożyczania książek jest ważna na okres bieżącego roku akademickiego. Utrata ważności karty następuje z dniem 1 października danego roku. Karta biblioteczna jest prolongowana w Wypożyczalni Miejscowej Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu, ul. K. Szajnochy 7/9 ( I piętro, pokój nr 14 ) – po dokonaniu rozliczenia wypożyczeń z ubiegłego roku akademickiego oraz okazaniu następujących dokumentów:

• indeksu z wpisem na rok akademicki 2005/2006 lub ważnej legitymacji studenckiej, doktoranckiej (pieczęć i wpis – marzec 2006 r.) – dla studentów i doktorantów UWr. oraz studentów stacjonarnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy;
  • dowodu osobistego – dla pracowników UWr.

Uwaga: Pracownicy, studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych Wydziału Chemii UWr. oraz Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr. mogą dokonać prolongaty kart bibliotecznych w macierzystych Bibliotekach Wydziałowych (bez konieczności udawania się do Wypożyczalni Miejscowej Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu przy ul. K. Szajnochy 7/9).