Otwarcie Informatorium oraz Punktu Informacyjnego Biblioteki

Miło nam poinformować, że od dnia 5 stycznia 2017 r. zostaje uruchomione Informatorium oraz Punkt Informacyjny Biblioteki w nowym budynku Biblioteki przy ul. Fryderyka Joliot-Curie 12. Informatorium zapewnia użytkownikom dostęp do licencjonowanych baz danych oraz elektronicznych źródeł informacji. Informatorium znajdujące się na pierwszym pietrze będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.
Informacji na temat zasad korzystania z Informatorium udzielać będą bibliotekarze dyżurujący w Punkcie Informacyjnym Biblioteki (parter, Wejście Główne do budynku).

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej Oddziału Informacji Naukowej:

http://www.bu.uni.wroc.pl/oddzialy/szajnochy/oddzial-informacji-naukowej

i zapraszamy do nowego budynku Biblioteki.

Jednocześnie zawiadamiamy, że godziny pracy Informacji Katalogowej znajdującej się w starym budynku Biblioteki (ul. Karola Szajnochy 7/9) zostają zmienione. Informacja Katalogowa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. W soboty: 9:00 - 14:00.

Poza godzinami pracy Informacji Katalogowej zamówienia z katalogów komputerowych i zdigitalizowanych Użytkownicy mogą składać korzystając z terminali znajdujących się w Czytelni Głównej.
[2017-01-4]

Wszelkie uwagi na temat witryny proszę zgłaszać przez formularz kontaktowy.