Bazy SCI - Ex. za lata 1996 - 2002

Baza SCI - Ex. za lata 1996 - br. - wejście do bazy

Cztery Wydziały UWr: Wydział Chemii, Wydział Fizyki i Astronomii, Wydział Matematyki i Informatyki oraz Wydział Nauk Przyrodniczych sfinansowały wspólnie zakup archiwalnych roczników bazy SCI - Ex. za lata 1996 - 2002.
Dzięki temu w chwili obecnej z wszystkich komputerów w obrębie sieci uczelnianej UWr. dostępny jest zasób bazy SCI - Ex. za okres 1996 - br.
Baza SCI - Exp. stanowi rozszerzoną wersję bazy SCI i obejmuje informacje bibliograficzne nt. zawartości około 6 tys. światowych czasopism naukowych. Dodatkową atrakcję tej bazy stanowi lista cytowanych prac, dzięki którym w bardzo łatwy sposób, samodzielnie można rozbudowywać bibliografię na określony, interesujący użytkownika, temat. Baza SCI - Exp. udostępniana jest zdalnie z serwera ICM Uniwersytetu Warszawskiego i aktualizowana raz w tygodniu.