BUWr - blog

Wersja do wydruku Wersja PDF

Filmy dokumentalne dotyczące praw człowieka

W ramach projektu edukacyjnego „Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie” Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu udostępnia 50 filmów dokumentalnych poświęconych prawom człowieka. Zasady udostępniania i wypożyczania, a także wykaz filmów dostępny jest na stronie naszej Biblioteki: www.bu.uni.wroc.pl/node/2423
W związku z powyższym chcielibyśmy przedstawić na naszym blogu krótkie opisy wybranych filmów ułatwiające Wam, drodzy Użytkownicy ewentualny wybór któregoś z nich. Sądzimy, że z listy 50 filmów każdy zainteresowany tematyką praw człowieka wybierze coś dla siebie.

e-Wydawnictwo

Zachęcamy do zapoznania się z e-Wydawnictwem BUWr. Projekt ten ma na celu popularyzowanie naszych zbiorów w wersji elektronicznej.

E-booki wydawane są w dwóch seriach: „e-Biblioteka Historyczna” oraz „e-Biblioteka Dydaktyczna”.

Biblioteka Cyfrowa Uniwersytetu Wrocławskiego (BCUWr)

BCUWr powstała z inicjatywy Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu. Dzięki niej każdy może mieć dostęp do najcenniejszych zabytków kultury piśmienniczej, kolekcji dzieł sztuki i regionaliów.

Co nam daje ISI Web of Science?


ISI Web of Science jest zbiorem niezwykle pożytecznych baz danych

Personalizacja witryny BUWr

Chcielibyśmy zachęcić czytelników Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu do skorzystania z możliwości personalizacji witryny naszej Biblioteki.

Oferujemy taką możliwość wszystkim użytkownikom posiadającym aktywne konto czytelnicze w bazie BUWr.

Witamy!

Witamy na blogu Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu.

Subskrybuje zawartość

Wszelkie uwagi na temat witryny proszę zgłaszać przez formularz kontaktowy.